Tere tulemast!

Narva Muuseumi Kunstigalerii asub 18. sajandi teisel poolel Gloria bastionile ehitatud vanas magasiaidas, aadressil Vestervalli 21. Kunstigaleriis toimuvad näitused tutvustavad Eesti ja Narva kunstipärandit, professionaalset kaasaegset kunsti ning visuaalkultuuriga külgnevaid valdkondi.

Kunstigalerii paneb erilist rõhku näituste ja kõige kunstiga seotu mitmekülgsele vahendamisele. Lasteaedade ja üldhariduskoolide õpilastele pakutakse laias valikus muuseumipedagoogilisi programme, toimuvad perepäevad, ekskursioonid ja kunstiõhtud täiskasvanutele, linnalaagrid lastele.

Iga-aastaste suursündmustena leiavad aset Muuseumiöö, Kunstnikupäev, linnalaager Suvekarusell ja jõuluprogramm.

Kunstigalerii näituseprogrammi eest vastutab galerii juhataja Rael Artel (kunstigalerii@narvamuuseum.ee), muuseumitundide jt pedagoogiliste programmide eest giidid Dima Nedopjokin (Dmitri.Nedopjokin@narvamuuseum.ee) ja Elena Howarth (Elena.Howarth@narvamuuseum.ee).

Kunstigalerii on avatud K 11–20, N–P kl 11–18.

Sissepääs 3.50€, sooduspilet 2€, perepilet 7€

Mis toimub

Perepäevad

05.09.2020 12:00

Nutikas arhitekt. Ehitame puu otsa nukumaja

Töötame nagu arhitekt ja maastikukujundaja! Loome oma kätega ainulaadse väikese maailma – nukumaja puu otsa. Kõigepealt tutvume arhitektuuritraditsioonidega näitusel "Daatšast paleeni" Narva hoonete näitel. Osaleme kogu perega arhitektuurimängus, leiame vastused küsimustele ja paneme proovile oma tähelepanu, silmamõõdu ja kujutlusvõime.

Narva Muuseumi Kunstigalerii kutsub taas iga kuu esimesel laupäeval algusega kl 12 perepäevale, et lapsed saaksid koos vanemate ja vanavanematega huvitavalt aega veeta.

Pilet 5 € / lapse saatja tasuta!

NB! Kunstigalerii külastajate teenindamine toimub vastavalt hetkel kehtivatele tervisekaitse nõudmistele.

INFO: tel. 359 9230, e-mail info@narvamuuseum.ee

Linnalaagrid lastele

Jõuluprogramm 2019

Kunstigalerii jõuluprogramm „Jõulumaagia”
Kunstigalerii jõuluprogrammis viivakse lapsed salatuppa, kus saab näha haruldast jõulutemalist maali „Karjased Kristuse sünni juures”, kuulata jõululugu, juua jõuluteed ja süüa piparkooke. Pärast saavad lapsed teha kingituse oma sõbrale või pereliikmetele — meisterdada ise toreda ja vajaliku asja, et valmistada nii rõõmu on lähedasele. Jõuluprogrammi lõpetab lõbus mäng ning iga laps saab ka kaasa väikese kingituse.

2. detsember 2019 – 10. jaanuar 2020 esmaspäevast reedeni ettetellimisega gruppidele (grupi suurus 10–25 inimest). Nädalavahetusel gruppidele jõuluprogramme pole.
Tavakülastajatele toimuvad jõuluprogrammid detsembri kolmel laupäeval.
07.12 kell 12:00 vene keeles, kell 14:00 eesti ja vene keeles
14.12 kell 12:00 vene keeles, kell 14:00 eesti ja vene keeles
21.12 kell 12:00 vene keeles, kell 14:00 eesti ja vene keeles

Kestus 1,5 tundi
Hind osalevale lapsele 7 €, saatvale vanemale 5 €

Registreerimine ja info aadressil info@narvamuuseum.ee või tel. 359 9230

Kunstigalerii on suletud 23.–26. ja 31. detsember ning 1. jaanuar.

Ruumide rent