Tere tulemast!

11. aprillil 1991 avati restaureeritud ja spetsiaalselt muuseumiruumiks ümber projekteeritud 18. sajandi magasiaidas esimene näitus: seda päeva võibki nimetada Narva Muuseumi Kunstigalerii sünnidaatumiks ja tänavu tähistab Kunstigalerii oma 30 tegutsemisaastat.

Narva Muuseumi Kunstigalerii asub aadressil Vestervalli 21. Kunstigaleriis toimuvad näitused tutvustavad Eesti ja Narva kunstipärandit, professionaalset kaasaegset kunsti ning visuaalkultuuriga külgnevaid valdkondi.

Kunstigalerii paneb erilist rõhku näituste ja kõige kunstiga seotu mitmekülgsele vahendamisele. Lasteaedade ja üldhariduskoolide õpilastele pakutakse laias valikus muuseumipedagoogilisi programme, toimuvad perepäevad, ekskursioonid ja kunstiõhtud täiskasvanutele, linnalaagrid lastele.

Iga-aastaste suursündmustena leiavad aset Muuseumiöö, Kunstnikupäev, linnalaager Suvekarusell ja jõuluprogramm.

Kunstigalerii näituseprogrammi eest vastutab galerii juhataja Rael Artel (kunstigalerii@narvamuuseum.ee), muuseumitundide jt pedagoogiliste programmide eest giid Dima Nedopjokin (Dmitri.Nedopjokin@narvamuuseum.ee).

Kunstigalerii on avatud K 11–20, N–P kl 11–18.

Sissepääs 4€, sooduspilet 2€, perepilet 8€

 

Mis toimub

Linnalaagrid lastele

Perepäevad

Narva Muuseumi Kunstigalerii kutsub alates septembrist 2021 iga kuu esimesel laupäeval algusega kell 12 perepäevale, et lapsed saaksid koos vanemate ja vanavanematega huvitavalt aega veeta.

Pilet 5 € / lapse saatja tasuta!

NB! Kunstigalerii külastajate teenindamine toimub vastavalt hetkel kehtivatele tervisekaitse nõudmistele.

INFO: tel. 359 9230, e-mail info@narvamuuseum.ee

(Programmi saab tellida ka oma klassile, lasteaiarühmale, meeskonna üritusele teile sobival päeval!

Grupikülastuse tellimine: 359 9230, info@narvamuuseum.ee)

Jõuluprogramm 2021

Kunstigalerii jõuluprogramm toimub taas detsembris 2021