Tere tulemast!

11. aprillil 1991 avati restaureeritud ja spetsiaalselt muuseumiruumiks ümber projekteeritud 18. sajandi magasiaidas esimene näitus: seda päeva võibki nimetada Narva Muuseumi Kunstigalerii sünnidaatumiks ja tänavu tähistab Kunstigalerii oma 30 tegutsemisaastat.

Narva Muuseumi Kunstigalerii asub aadressil Vestervalli 21. Kunstigaleriis toimuvad näitused tutvustavad Eesti ja Narva kunstipärandit, professionaalset kaasaegset kunsti ning visuaalkultuuriga külgnevaid valdkondi.

Kunstigalerii paneb erilist rõhku näituste ja kõige kunstiga seotu mitmekülgsele vahendamisele. Lasteaedade ja üldhariduskoolide õpilastele pakutakse laias valikus muuseumipedagoogilisi programme, toimuvad perepäevad, ekskursioonid ja kunstiõhtud täiskasvanutele, linnalaagrid lastele.

Iga-aastaste suursündmustena leiavad aset Muuseumiöö, Kunstnikupäev ja linnalaager Suvekarusell.

Kunstigalerii kuraator on Maaja Gundjajeva (Maaja.Gundjajeva@narvamuuseum.ee). Kunstigalerii muuseumitundide jt pedagoogiliste programmide eest vastutab giid Dmitri Nedopjokin (Dmitri.Nedopjokin@narvamuuseum.ee).

Kunstigalerii on avatud K–P kl 11–18.

Sissepääs 4€, sooduspilet 2€, perepilet 8€

NB! Kunstigalerii külastamine vaid COVID-tõendi ja isikut tõendava dokumendi esitamisel.

 

Mis toimub

Linnalaagrid lastele

Perepäevad

Perepäevad

Perepäev "Kuidas ehitada maja?" 10. oktoobril

Pühapäeval, 10. oktoobril kell 12.00 ja 13.30 kutsub Narva Muuseumi Kunstigalerii kõiki perepäevale "Kuidas ehitada maja?". Püsinäituse „Elu või karma? Narva lood” põhjal näeme, kuidas kunstnikud oma maalidel Narva hävitamist ja taastamist jäädvustasid, saame teada vanade hoonete saladusi, aitame mängulisel viisil restauraatoritel taastada mineviku ilusaid hooneid ja ehitada uut linna.

Töötoas arutavad lapsed ja vanemad, milline võiks olla kaasaegne korter või maja, ning teevad papist ja muudest materjalidest oma majamudeli.

Hind: 5€ ühele lapsele (1 saatja tasuta)

Piletid müügil: Fienta.com

Registreerimiseks palume teil valida sobiv aeg:
12:00-13:30
13:30-15:00

Tuletame meelde, et Kunstigalerii külastades peavad vanemad kui 18-aastased isikud kassas nakkusohutuse kontrolli läbima. Vajadusel on võimalik kohapeal teha ka eelnevalt enda ostetud kiirtesti.
Üritus toimub vene keeles.

INFO: tel. 359 9230, e-mail info@narvamuuseum.ee

(Programmi saab tellida ka oma klassile, lasteaiarühmale, meeskonna üritusele teile sobival päeval!

Grupikülastuse tellimine: 359 9230, info@narvamuuseum.ee)