MUUSEUMIPROGRAMMID

MUUSEUMIPROGRAMMID

ÖINE SEIKLUS

Narva Muuseum kutsub öisele seiklusele Narva linnuses! Lisaks võimalusele tunda end tõelise keskaegse linnuse elanikuna tutvustame ka linna ja linna kindlustuste ajalugu. Võimalus on näha ainulaadseid Narva kindlustusi, kuhu kuuluvad Narva linnus, Ivangorodi kindlus ja Narva bastionid.

Linnuse Põhjaõues valmistatakse üheskoos lõkketulel õhtusöök ning räägitakse ajaloolistest toitudest ja söömiskommetest. Õhtusöögile järgneb ekskursioon linnuses, kus tutvustame linnuse ajalugu ning jutustame Narva legende.

HIND: 23 €/in. ( kuni 20 in.), iga järgnev külastaja 20 

Kaks saatjat tasuta. Juhul kui grupil on enam kui kaks saatjat, siis loetakse viimased grupi hulka ja neile kehtib grupi suurusele vastav hind.

Programm sobib ka kooligruppidele.

NB! Magamiskotid- ja matid peavad kaasa olema!

Hommikul pärast öist seiklust on võimalik kogu grupil minna Meresuu spaasse (Narva-Jõesuus) soodushinnaga ujuma ja lõõgastuma. Hind lapsele 2.40 €, täiskasvanule 4.80 €.

JÕULUD LINNUSES

Ainult talvisel perioodil

 

KÄSITÖÖLISTE KOOL

Suvi on Põhjaõue tööaeg. Siin töötvad maist septembrini käsitöölised, kes kasutavad 17.sajandi käsitöötehnikaid . Hea traditsiooni kohaselt pakume me võimalust tunda end mitte ainult pealtvaatajana vaid ka ise uurida unustatuid käsitöömeetodeid ja proovida omandada uusi oskusi .

Põhjaõue sattudes, piiluvad meie Kooli õpilased kõikidesse käsitöökodadesse sisse ja saavad teada millist nõud võib valmistada nahast, mida oli võimalik osta apteegist 300 aastat tagasi ning kuidas töötab potikeder.

Meistrite tegemistest innustust saades, asuvad Käsitööliste Kooli õpilased iseseisvale tööle ning kasutades vanu töövõtteid, valmistavad väikse suveniiri tekstiilitöökojas ning küpsetavad vanas ahjus endavormitud saiakese.

Ootame kõiki huvilisi Käsitöölise Kooli, et elustada kadunud traditsioone.

Tunni kestus – 1 tund.

Rühma minimaalne suurus - 10 in.

Tunni hind – 2,00

Programmi info ja registreerumine tel. 359 9230, е-mail info@narvamuuseum.ee