Narva Castle Rooms

Narva Muuseumis on ainulaadne võimalus astuda legendaarse põhjahoovi peremehe rolli. Otse vanaaegsete müüride vahel asuvate ebatavaliste apartementide külalised on juba jõudnud linnuse eluolu eripärasid nautida.

Kõige populaarsemas majutusportaalis booking.com on juba praegu võimalik broneerida kaht „Narva Castle Rooms“ tuba, kus saab majutada kuni 4 täiskasvanut või 2 täiskasvanut ja 3 last. Kuni 5-aastased lapsed saavad koos vanematega ööbida tasuta, samuti on lubatud väikesed lemmikloomad. Kõigi mugavustega tubades on dušikabiin, üks kahe- või kaks üheinimese voodit, nurgake lahtikäiva diivaniga, einestamisala, veekeetja, Nespresso kapselkohvimasin, väike külmkapp, konditsioneer, kamin, soojakiirgur ning pleedid, et end külmemal ajal soojendada.

Linnuse endisaegsed elanikud ei osanud selliseid kuninglikke elutingimusi uneski näha. Kuivõrd sajandite vältel oli Narva linnusel pelgalt sõjaline tähtsus, oli ka siinne olustik võrdlemisi karm. Täna meenutab külastajatele neid aegu vaid kaasaegne multimeedia-ekspositsioon, mida saavad muuseumi lahtiolekuaegadel külastada ka meie mini-hotellis ööbijad, sest piletid sisalduvad majutuse hinnas.

Ajal, mil muuseumi uksed on suletud, saavad põhjahoovi elanikud kasutada väligrilli ning lõkke ääres tähistaevast nautida.

Riigipiiri lähedus seab rea piiranguid, näiteks on keelatud kasutada pürotehnikat ja lennutada droone. Teisalt on „Narva Castle Rooms“ suurim väärtus just vaade kahe linnuse suurejoonelisele arhitektuuriansamblile, Narva jõele ja kahe riigi piirile. Meie juures ööbijatel on igal hetkel võimalik minna linnusemüürile, et nautida neid hingematvaid vaateid ning olla ühe esimese inimesena Eestis tunnistajaks päikesetõusule.

Keskaegse linnuse elanikke on ootamas rohkelt värvikaid elamusi. Massiivsete väravate taga võib öösiti kohata ka ebatavalisi naabreid. Samuti tuleb silmas pidada, et hommikuti on äratajateks pääsukesed, tubades võib kohata ämblikke.


BRONEERI NARVA CASTLE ROOMS