Ekskursioonid

Ekskursioonid

NARVA LINNUSE AJALUGU

Ekskursioon keskendub Narva linnuse ajaloole, räägime linnusekompleksi tekkimisest ja kujunemisest. Ekskursioon algab linnuse uute väravate juurest ning me räägime Suurest Läänehoovist, Põhjahoovist, kaitsemüüridest, Kivisaalist, loodetornist, edelatornist ja linnuse siseruumidest.
Hind:
1 tund 20  + piletid ( torn)
1,5 tundi 30  + piletid (torn, Põhjaõu)

Grupi max. suurus: 30 inimest.

 

KREENHOLMI EKSKURSIOON

Narva Muuseum kutsub alates 7. aprillist kuni 27. oktoobrini 2019 igal pühapäeval kell 12 ekskursioonile Kreenholmi, kus külastaja saab keset monumentaalset industriaalarhitektuuri ülevaate manufaktuuri enam kui 160-aastasest ajaloost.

Muuseumi giidi juhtimisel algab ekskursioon endise tekstiilihiiglase Kreenholmi vana värava juurest Joala 32 vastas (https://goo.gl/maps/XCLf4UncAk82), ekskursiooni ajaks saab oma auto või bussi jätta värava kõrval asuvasse tasuta parklasse. Ekskursioon kestab ligikaudu 1,5 tundi. Selle aja sees liigutakse mööda Kreenholmi suletud territooriumi ja käiakse vanas tehasehoones, kus külastajatel on võimalik näha suurt ketrussaali, et tajuda paremini toimunud töö mastaapsust. Marsruudi kogupikkuseks on umbes 2,5 km. Kuna tegemist on tööstuskompleksiga ja ekskursioon toimub peamiselt välitingimustes, siis palume riietuda vastavalt ilmale.

Eraldi eelregistreerimist ekskursioon ei nõua. Giidi töökeel sõltub grupi keelevalikust: eesti, vene või inglise keel.

Piletid: 10 € täiskasvanu  I  5 € õpilane/õliõpilane  I  20 € perepilet

Tasumine kohapeal sularahas.

INFO: tel. 359 9230, e-mail info@narvamuuseum.ee

 

TELLIMINE 

Giidi poolt juhitud ekskursiooni palume võimalusel tellida vähemalt nädal varem. Vaba giidi olemasolul saame pakkuda ekskursiooni ka samal päeval. Ekskursioone on võimalik tellida eesti, vene ja inglise keeles. Muud keeled kokkuleppel.

Kui juhtute tellitud ekskursioonile hilinema, helistage (+372) 35 99233 või (+372) 35 99245. Gruppi, kes oma hilinemisest ei teata, ootab giid kuni 20 minutit.

Piletinnad leiate siit http://www.narvamuuseum.ee/site/piletiinfo/