Kallid külalised ja Rondeeli sõbrad!

Restoran Rondeeli jaoks on turismihooaeg lõppenud.

Täname, et olite meiega ning ikka ja jälle meie kasuks otsustasite.

Restorani omapäraseid ruume koos rüütliromaanide hõngulise interjööriga (vastupidav mööbel, puittalad, rangeilmelised võimsad seinad ja autentsed sisustusdetailid) ning kaasaegse köögi ja baariga saab rentida oma sündmuste ja ürituste jaoks.

Täpsem info ja ülevaade pakutavatest võimalustest telefonitsi +372 3599230 või e-kirja teel info@narvamuuseum.ee

 

 

Piiripealsed maitseelamused

Narva linnuse läänehoovi sissepääsu juures asuvas 16. sajandil ehitatud suurtükitornis ehk rondeelis asub 2016. aasta suvest Narva Muuseumi samanimeline restoran, mis keskendub kohalikule maitsekoloriidile ja mille menüü on inspireeritud erinevate Narva ajaloos olulist rolli mänginud rahvaste köökide mõjust.

Muuseumi restoran tegeleb sama eesmärgiga mis muuseum tervikuna – tutvustada ja populariseerida kohalikku kultuuripärandit ja ajalugu. Sellepärast ongi menüüs viiteid Narvas elanud rahvustele. Nii leiab Narvas elanud tatarlaste meenutuseks menüüst mitmeid peakoka erioskuseks olevaid tartare. Menüü eesrinnas on loomulikult ka kohalik eripära silmud. Rondeelis on ka Narva suurim kodumaise käsitööõlle valik – restorani teisel korrusel asuvas Gambrinuse õlleriiulis on umbes 100 kodumaist käsitööõlut.

Rondeel võtab sarnaselt Narva linnusega lahkelt vastu nii individuaalkülastajaid kui ka gruppe. Eriti kõrgelt hindavad kliendid seda, et ühest kohast saab mugavalt tellida täieliku ekskursioonide programmi Narva linna, Kreenholmi ja Narva linnuse külastamiseks koos toitlustusega Rondeelis.

Restorani ebatavalist menüüd ja kõrget kvaliteeti soovitab ka Põhja- ja Baltimaade toidukohti hindav White Guide, mille restoranigiidi on Rondeel pääsenud nii 2018., 2019., 2020., 2021. kui ka 2022. aastal.