02.12.2020 17:18 / Kunstigalerii

Sündmuse ülevaade

Narva Muuseumi Kunstigaleriis esitletakse kolmapäeval, 2. detsembril kell 17.30 raamatut «Нарва. От дачи до дворца», mis on Kunstigalerii arhitektuurinäitusega „Narva linnaruum. Daatšast paleeni" kaasnenud trükise venekeelne versioon.

«Нарва. От дачи до дворца» käsitleb süvitsi Narva nähaolevat arhitektuuri, kuid avab samas ka laiemat aja-, arhitektuuri- ja kultuuriloolist konteksti. Raamat on mõeldud nii põlisele narvakale kui ka linna külastavale turistile, kes soovib Narva ja Jaanilinna ehitatud keskkonnast rohkem teada.

Raamatu «Нарва. От дачи до дворца» esitlusel Kunstigaleriis 2. detsembril osalevad autorid Madis Tuuder ja Karin Paulus, vestlust juhib endine Narva linnaarhitekt Ivan Sergejev. Esitlusel on raamatu soodushind 15 eurot.

Raamat «Нарва. От дачи до дворца» on pärast esitlust saadaval raamatupoodides Rahva Raamat ja Apollo, Narva Muuseumi veebipoes ning Narva linnuse ja Kunstigalerii kassas. Taas on müügil ka raamatu eestikeelne versioon, millest äsja ilmus teine trükk.

NB! Narva Muuseum palub vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele kanda näituste ja programmide külastajatel maske või katta nina ja suu Narva linnuses, Kunstigaleriis ja Vana-Narva maketinäitusel „Vana. Uus. Narva. 1684/1984...2034“. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või inimesed, kellel on meditsiiniline põhjendus (näiteks astmaatikud või vaegkuuljad). Maske saab soetada ka Narva Muuseumi filiaalide kassades hinnaga 50 senti tükk.