01.12.2020 - 10.01.2021 / Narva linnus

Sündmuse ülevaade

Narva Muuseum kutsub 1. detsembrist 2020 kuni 10. jaanuarini 2021 osalema jõuluprogrammis „Jõulud linnuses 2020: Hubased jõulud".

Jõulud on talve kõige siiram ja südamlikum püha, mil tahaks end hubases õhkkonnas kõige lähedasemate inimeste keskel hästi tunda. Sel ebatavalisel 2020. aastal kutsub Narva linnus kõiki muuseumi jõuluprogrammile, kus saab taas meenutada jõululugusid, teha endale mälestuseks meene, nautida värskelt küpsetatud piparkooke ja sukelduda keskaegse linnuse maagilisse pühade-eelsesse meeleollu.

Jõuluprogramm on mõeldud lastele ja täiskasvanutele, peredele ja gruppidele.
Programm toimub vene ja eesti keeles.
Programmi kestus: 1,5 tundi.

AJAKAVA:
1.–18. detsember toimub jõuluprogramm ainult gruppidele (ettetellimisel).
Programmi algusaeg rühma valikul.

19. detsember – 10. jaanuar on jõuluprogramm avatud kõigile (ka ettetellimisel gruppidele).
Programm algab igal täistunnil kell 10.00 … 16.00 (10.00, 11.00 jne).

23., 25., 26., 31. detsember ja 1. jaanuar on Narva Muuseum suletud.

HINNAD:
1.–18. detsember gruppidele: 8 € / inimene
Iga 10 osaleja peale üks saatja tasuta.

19. detsember – 10. jaanuar
Gruppidele *: 8 € / inimene
Täispilet**: 12 € / inimene
Perepilet ***: 24 € / pere (2 täiskasvanut + kuni 2 kuni 18-aastast last). Perekonna iga järgmise lapse piletihind on 5 €.
Lapsed kuni 2 eluaastat (k.a.) täiskasvanu saatjaga – tasuta.

* Ettetellimisel. Hind ei sisalda Põhjaõu münti. Iga 10 osaleja kohta on üks tasuta koht saatja jaoks. Minimaalne grupi suurus on 10 inimest.
** Hind sisaldab ühte Põhjaõu münti. Pilet annab võimaluse Narva linnuse püsiekspositsiooni iseseisvaks külastamiseks Jõuluprogrammiga samal päeval.
*** Hind sisaldab kahte Põhjaõu münti. Pilet annab võimaluse Narva linnuse püsiekspositsiooni iseseisvaks külastamiseks Jõuluprogrammiga samal päeval.
Lisainfo ja registreerimine: info@narvamuuseum.ee, tel. 359 9230.
Piletid on müügil Narva linnuse kassas ja Piletilevis.

NB! Narva Muuseum palub vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele kanda näituste ja programmide külastajatel maske või katta nina ja suu Narva linnuses, Kunstigaleriis ja Vana-Narva maketinäitusel „Vana. Uus. Narva. 1684/1984...2034“. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või inimesed, kellel on meditsiiniline põhjendus (näiteks astmaatikud või vaegkuuljad). Maske saab soetada ka Narva Muuseumi filiaalide kassades hinnaga 50 senti tükk.