25.09.2022 14:30 - 02.10.2022 17:30 / Narva Muuseumi Kunstigalerii

Sündmuse ülevaade

Kui oled huvitatud suhtlemisoskuse arendamisest ja kultuuriloo tundma õppimisest, on see kolmepäevane praktikum Sulle justkui loodud!
Kursus aitab saada loovamaks ja julgemaks lugude vestjaks, arendada võimet kõikjal kultuuri märgata ning olla sallivam erinevate ühiskondade suhtes.

Kursus on mõeldud noortele alates 16. eluaastast ning see koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast. Kursuse lõpuks tutvume läbi mängude, arutelude ja harjutuste kõigi hea teksti loomise reeglitega ning esitame kaamera ees loo, mis põhineb Narva Muuseumi Kunstigalerii kogust valitud teosel.

Projekti toetatakse Eesti Raamatukoguhoidjate Ühingu konkursi „Raamatukogud-muuseumid-noored“ raames.

Juhendaja: Deniss Girenko
Toimumiskoht: Narva Muuseumi Kunstigalerii (Vestervalli 21) ja Narva Keskraamatukogu (Malmi 8)

Osalus on tasuta! Eelregistreerimine SIIN.

KAVA:

Pühapäev, 25.09 kl 14:30-17:30, Narva Muuseumi Kunstigalerii

• Storytelling’u tekkelugu – stories, stoves and songs
  • Storytelling’u praktiline rakendamine tänapäeval
  • Varjatud lood maailma maalikunstis ja loo ülesehitus visuaalkunsti näitel
  • Süžee loomine (see saab olema hirmus ja naljakas!)
  • Materjali valimine ja kodutöö

Esmaspäev, 26.09, 17:00-18:30, Narva Keskraamatukogu

• Ekskursioon Narva Keskraamatukogus ja temaatilise kirjanduse esitlemine
  • Mängud gruppides, ülesanded kõnekunsti ning veenmis- ja improvisatsioonioskuste arendamiseks

Pühapäev, 2.10 kl 14:30-17:30, Narva Muuseumi Kunstigalerii

• Töö isikliku looga ja selle esitlemine
  • Arutelu, milliste probleemide ja raskustega puutusid projektis osalejad kokku

* Tähtsamad on pühapäevased kohtumised. Kui esmaspäeval ei ole mingil põhjusel võimalik osaleda, ei takista see praktikumi edukat läbimist.

Lisainfo: +372 583 703 64
Dmitri.Nedopjokin@narvamuuseum.ee