Narva Muuseum kutsub muusikafestivali Station Narva raames toimuvatele Kreenholmi lisaekskursioonidele 26. augustil kell 16:00 ja 27. augustil kell 13:00.

26.–27 augustil kolmandat korda Eesti idapoolseima linna Narva vallutav muusika ja linnakultuuri festival Station Narva pakub taas nii uut kui ka taasavastamist väärivat vanemat muusikat meilt ja mujalt, uurib tööstusjärgse ettevõtluse võimalusi ja kutsub avastama piirilinna põnevamaid paiku. Muusikaprogrammi peaesineja on esmakordselt Narvas üles astuv Tommy Cash, laval ka NOEP, Lexsoul Dancemachine, Anna Kaneelina, Jesse Markin Soomest ja paljud teised.

Piletid Station Narva raames toimuvatele Kreenholmi ekskursioonidele 26. augustil kell 16:00 ja 27. augustil kell 13:00 on müügil Piletilevis. Muuseumi giidide juhtimisel algab ekskursioon Kreenholmi vana värava juurest Joala 32 vastas, ekskursiooni ajaks saab oma auto või bussi jätta värava kõrval asuvasse tasuta parklasse. Ekskursioon kestab ligikaudu 1,5 tundi. Selle aja sees liigutakse mööda Kreenholmi suletud territooriumi ja käiakse vanas tehasehoones, kus külastajatel on võimalik näha suurt ketrussaali, et tajuda paremini toimunud töö mastaapsust. Marsruudi kogupikkuseks on umbes 2,5 km. Kuna tegemist on tööstuskompleksiga ja ekskursioon toimub peamiselt välitingimustes, palume riietuda vastavalt ilmale.
Ekskursioonide teenindamine toimub vastavalt hetkel kehtivatele tervisekaitse nõudmistele. NB! Kreenholmi territooriumil ei ole WC-d.

Narva Muuseumi korralised Kreenholmi ekskursioonid toimuvad igal pühapäeval – 27. septembrini kell 12:00 ja kell 14:00 ning 25. oktoobrini kell 12:00.

INFO: tel. 359 9230, e-mail info@narvamuuseum.ee

 

25.08.2020