Narva Muuseum teeb alates 9. augustist igapühapäevaseid Kreenholmi ekskursioone kaks korda päevas, kell 12:00 ja kell 14:00, kuna külastajate huvi Kreenholmi monumentaalse tööstusarhitektuuri vastu on erakordselt suur. Lisaekskursioonid kell 14:00 on plaanis esialgu 27. septembrini.

Narva Muuseumi igapühapäevased kell 12:00 algavad Kreenholmi ekskursioonid on tänavu väga populaarsed, meelitades näiteks juulikuus enam kui 160-aastase ajalooga endise tekstiilihiiglase territooriumile keskmiselt 200 külastajat korraga. Külastajate parema teenindamise huvides ning samuti terviseriski hajutamiseks korraldab Narva Muuseum 9. augustist pühapäevaseid ekskursioone kaks korda päevas, kell 12:00 ja kell 14:00. Lisaekskursioonid kell 14:00 on kindlasti sobilikud ka neile Kreenholmi ajaloost ja arhitektuurist huvitunutele, kes sõidavad kohale Narvast kaugemalt.

Ekskursioonide teenindamine toimub vastavalt hetkel kehtivatele tervisekaitse nõudmistele. Muuseumi giidide juhtimisel algab ekskursioon Kreenholmi vana värava juurest Joala 32 vastas, ekskursiooni ajaks saab oma auto või bussi jätta värava kõrval asuvasse tasuta parklasse. Ekskursioon kestab ligikaudu 1,5 tundi. Selle aja sees liigutakse mööda Kreenholmi suletud territooriumi ja käiakse vanas tehasehoones, kus külastajatel on võimalik näha suurt ketrussaali, et tajuda paremini toimunud töö mastaapsust. Marsruudi kogupikkuseks on umbes 2,5 km. Kuna tegemist on tööstuskompleksiga ja ekskursioon toimub peamiselt välitingimustes, palume riietuda vastavalt ilmale.

NB! Kreenholmi territooriumil ei ole WC-d.

Piletid pühapäevastele ekskursioonidele müügil Piletilevis.

Pileti hind: 10 €/täispilet, 5 €/sooduspilet.

Sooduspilet:

• 9-18 aasta vanused lapsed

• kooliõpilased (õpilaspileti või ISIC-õpilaskaardi esitamisel)

• üliõpilased (üliõpilaspileti või ISIC-üliõpilaskaardi esitamisel)

• õpetajad (töötõendi või ITIC-õpetajakaardi esitamisel)

• seeniorid 65+

• EV ajateenijad (sõjaväepileti esitamisel)

• sügava või raske puudega isik (puudega isiku kaardi alusel)

Kuni 8 aasta vanused lapsed ja sügava/raske puudega isiku saatja tasuta.

INFO: tel. 359 9230, e-mail info@narvamuuseum.ee

07.08.2020