27.05.2021 19:00 / Narva linnus

Sündmuse ülevaade

Narva linnuse Reconditoriumi saalis algab kammermuusika kontsertide sari. Kuulajate ette jõuavad erinevad Eesti tippinterpreedid ja kaunis muusika. 27. mail kell 19.00 annab kontserdi flöödisolist Mizuki Shindo.

Kevadel on kavas kolm kontserti ning sari jätkub ka aasta teises pooles. 27. mail kell 19.00 annab kontserdi flöödisolist Mizuki Shindo. 28. mail kell 19.00 annab kontserdi klavessiinisolist Imbi Tarum. 11. juunil kell 19.00 esitavad metsosopran Julia Savitskaja ja bariton Atlan Karpi tuntud ooperiaariaid ja armuduette, klaveril saadab neid Piia Paemurru.

„Kõik on nii nagu kevadel peabki olema: hing laulab, kõik õitseb ja südames on armastus,“ ütles kontserdisarja korraldaja Julia Savitskaja.

Narva linnuse kammermuusika kontsertide sarjas on sel aastal kavas 10 kontserti.

Piletid hinnaga 5 eurot on saadaval Piletilevis või kirjutades aadressile: cammerkontserdid@gmail.com. Tasuta pääsevad kontserdile ka erivajadustega lapsed ja nende saatjad, kellele lisaks pakub Narva linnus tasuta muuseumiekskursiooni enne kontserti.
Ootame teid kammermuusika kontsertidele Narva linnuses!

KAVAS:
Astor Piazzola, J.S.Bachi, Pjotr Tšaikovski ning teiste heliloojate muusika.

Mizuki Shindo on lõpetanud Tokyo Kõrgemate Kunstide Ülikooli ja magistrina Guildhalli Muusika- ja Teatrikooli. Kooliaastate jooksul õppis ta ka Mathieu Dofouriga Chicagos. 2013-2016 juunini töötas ta rahvusooper Estonias. Mizuki on Jaapani Kaasaegse Muusika Võistluse kuldmedalist ning Tokyo Muusikavõistluse finalist. Ta on mänginud paljudes orkestrites, näiteks Tokyo Sümfooniaorkestris, Croydoni Sümfooniaorkestris ja Guildfordi Sümfooniaorkestris. Nüüd resideerub ta Eestis ja Jaapanis vabakutselise flöödimängijana ning annab lisaks Gustav Adolfi Muusikakoolis õpilaste õpetamisele soolo- ja kammermuusika kontserte.