27.02.2022 / Kunstigalerii

Sündmuse ülevaade

Pühapäeval, 27. veebruaril kutsub Narva Muuseumi Kunstigalerii perepäevale „Tunnete aabits“. Perepäev toimub püsiekspositsiooni saalis. Üritusel osalejad vaatlevad koos giidiga töid, mis jutustavad lugusid inimeste eludest ja nende vastastikest suhetest, nii rõõmudest kui muredest.

Kunstiteosed ja koguperemängud võimaldavad lastel ja vanematel üksteist uutest külgedest tundma õppida ning ühtlasi tuletada meelde, kui tähtis on oma tundeid väljendada. Programmi loomingulises osas valmistavad osalejad „emotsioonide purgi“ ehk kogupere lauamängu.

Programm toimub eesti ja vene keeles.
Venekeelse programmi algus: 11:00
Eestikeelse programmi algus: 13:30

Programmi kestus: 1,5 tundi

Hind: 6 € (laps + saatja). Kui saatjaid on rohkem, saab iga järgnev täiskasvanu osaleda sissepääsupileti hinnaga.

Piletid saadaval ainult eelmüügis SIIN.

INFO: tel. +372 359 9230, info@narvamuuseum.ee

NB! Seoses uute piirangutega COVID-19 leviku tõkestamiseks on alates 1. novembrist 2021 Narva muuseumi filiaalide (Narva linnus, Kunstigalerii, Vana Narva maketi näitus, restoran Rondeel) külastajad alates 18. eluaastast kohustatud esitama COVID tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta. 12-18-aastased ja 2021/2022. õppeaastal 19-aastaseks saavad haigustunnusteta lapsed ja noored COVIDi tõendit näitama ei pea, kui nad õpivad üldhariduskoolis või kutseõppeasutuses, kuna neil on üldjuhul võimalus osaleda koolides mitu korda nädalas toimuvatel kiirtestimistel.

Maski peavad kandma kõik 12-aastased ja vanemad külastajad.