26.02.2022 19:00 / Restoran Rondeel

Sündmuse ülevaade

26. veebruaril kell 19:00 kutsub restoran Rondeel külalisi pidulikule galaõhtusöögile, mis on osa Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud Narva Muuseumi üritustesarjast.

Õhtut kaunistab Narvast pärit saksofonist Artjom Repjuki talent. Artjom on oma esinemistega võitnud paljude kuulajate südamed. Tema repertuaari kuuluvad virtuoossed klassikalise- ja pop-džässmuusika kompositsioonid. Esimest korda tegi Artjom saksofoniga tutvust üle 20 aasta tagasi, tänaseks on ta Sillamäe muusikakooli džässosakonna juhataja ja laste muusikakollektiivi eestvedaja. 2021. aastal võttis Artjom Repjuk kollektiiviga osa Eesti talendikonkursist Rahvas laulab. Lisaks kõigele muule kirjutas ta konkursi raames oma kollektiivi jaoks ka seadeid. Tema loomulik sarm ja kõrgetasemeline professionaalne pillimäng ei jäta ühtegi kuulajat külmaks. Artjom on populaarne muusik ja tõeline publiku lemmik.

Õhtust programmi saadavad traditsiooniliselt peakokk Vladimir Upenieki ja sous-chefAleksandr Issajevi valmistatud hõrgud toidud.

Galaõhtusöögi menüü:

  • Esna talu praejuust sibulamoosi ja musta leivaga
  • Tartar marineeritud lõhega
  • Kogu öö küpsenud seapraad kuningservikute ja Põltsamaa Kuldse kastmega
  • Ahjus küpsetatud kohupiimakreem mustikatega

Galaõhtusöögi menüü peegeldab kõige eredamaid ja kaasaegsemaid Eesti restoranikultuuri gastronoomilisi trende. Ühtlasi tõstab see esile 2022. aasta alguse olulisemaid sündmusi: restoran Rondeel kuulutati viiendat aastat järjest restoranide teejuhi White Guide tunnustuse vääriliseks, samuti tähistame ka Eesti Vabariigi aastapäeva.

Hind: 45 € / inimene
Soovituslik vanus: 12+

Piletid on ainult eelmüügis.
Kohtade arv on piiratud.

Vastame rõõmuga kõigile teie küsimustele telefonitsi (+372) 359 9230 või e-posti teel info@narvamuuseum.ee.

NB! Seoses uute piirangutega COVID-19 leviku tõkestamiseks on alates 1. novembrist 2021 Narva muuseumi filiaalide (Narva linnus, Kunstigalerii, Vana Narva maketi näitus, restoran Rondeel) külastajad alates 18. eluaastast kohustatud esitama COVID tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta.

Täname mõistva suhtumise eest!