27.11.2022 11:00 - 27.11.2022 13:30 / Narva Muuseumi Kunstigalerii

Sündmuse ülevaade

Kas teadsite, et Kunstigalerii näitusel võib teile seltsi pakkuda Sipsik koos oma sõbra Anuga? Kui ei, siis kutsume teid suurima rõõmuga perepäevale „Sipsikuga näitusele!“. 

Teid ootab ees tutvumine ühe Eesti lastekirjanduse lemmikkangelasega ning maalide ja Kreenholmi kangaste teemaline viktoriin, mida saab mängida spetsiaalselt perede jaoks loodud laste audiogiidi abil. Audiogiidile on andnud hääle samanimelise multifilmi kangelased. Viktoriinis osalemiseks on vaja vaid internetiühendusega mobiiltelefoni (soovi korral ka kõrvaklappe). Viktoriini vastuste eest ootavad osalejaid väikesed auhinnad. 

Perepäev lõpeb kangast ja vildist pehme mänguasja valmistamise töötoaga. Kuuma liimi või niidi abil saab valmistada kas Sipsiku või mõne teise pehme sõbra. Kangelase suurimad fännid saavad Kunstigaleriist soetada ka juba valmis mänguasja. Päeva aitavad magusamaks muuta restorani Rondeel küpsetised (ei kuulu piletihinna sisse) ja tee. 

Juhime teie tähelepanu sellele, et Kunstigalerii perepäevade all peame silmas lapse külastust koos täiskasvanud saatjaga ning ühist loometööd. Lapse jaoks võib üksinda viktoriini lahendamine või meisterdamine olla liiga keeruline. 

Üritus toimub vene ja eesti keeles.


Programmi kestus: 11:00 - 13:30
Laste soovituslik vanus: 5-9 aastat

Piletid
Tavapilet: 5 €
Seltskonna piletid* (-10%): 4,5 €
*NB! Soodushind kehtib alates 3 inm iga osalejate kohta. Seltskond peab saabuma üritusele üheskoos.

Piletid eelmüügis siin: FIENTA.com

Lisainfo:
(+372) 359 9230
info@narvamuuseum.ee
Aadress: Vestrervalli 21