10.03.2022 15:30 - 13.01.2023 / Narva linnus

Sündmuse ülevaade

Narva Muuseum kutsub Narva koolide II ja III kooliastme ja gümnaasiumi õpetajaid ning huvijuhte näidistunnile, mis toimub neljapäeval, 10. märtsil 2022 kell 15:30 Narva linnuses. Näidistund toimub näitusel „Rahuga kokku liidetud…“.

"Uusikaupunki rahu"
Kolmesaja aasta tagune sõda ja sõlmitud rahu ei lakka ajaloohuvilisi paelumast. Räägime Põhjasõjast, selle põhjustest ja tagajärgedest ning tuletame meelde võitluse, mis Narva all enam kui 300 aastat tagasi aset leidis. Jalutame püsiekspositsiooni saalides, peatume Uusikaupunki rahulepingu aastapäevale pühendatud näitusel ja püüame end ammuste aegade sündmuste keskpunktis ette kujutada.

Selles programmis osalemiseks ootame Narva koolide II ja III kooliastme ja gümnaasiumi õpetajaid ning huvijuhte. Tunnis osalejad saavad näha, kuidas muuseumitunnid toimuvad ning Narva Muuseumi programmijuht-giid vastab tekkivatele küsimustele. Üritusel pakutakse ka infomappi, kust te saate leida täielik ülevaade muuseumi programmidest ja mitteformaalse õppimise võimalustest muuseumis.

Tund kestab 60 min.
Osalemine on tasuta.
Keel: vene
Maksimaalne osalejate arv on 15 in.

Eelregistreerimine toimub Fienta kaudu SIIN.

Vastame rõõmuga kõigile teie küsimustele telefonitsi (+372) 359 9230 või e-posti teel info@narvamuuseum.ee.

NB! Seoses uute piirangutega COVID-19 leviku tõkestamiseks on alates 1. novembrist 2021 Narva muuseumi filiaalide (Narva linnus, Kunstigalerii, Vana Narva maketi näitus, restoran Rondeel) külastajad alates 18. eluaastast kohustatud esitama COVID tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta.

Täname mõistva suhtumise eest!