12.12.2021 13:00 / Kunstigalerii

Sündmuse ülevaade

Narva Muuseumi Kunstigalerii kutsub pühapäeval, 12. detsembril kell 13.00 kõiki pühade-eelsele perepäevale „Teeme ise jõulukaunistuse“.

Jõulupuu kaunistamine on paljudele meist üks armsamaid perekondlikke traditsioone. Ja kui olete juba otsustanud kuuse tuppa tuua, siis ärge kiirustage, vaid jätke kuusel kindlasti ka ruumi mänguasjadele, mille olete ise pereringis valmistanud.

Kutsume kõiki jõulukuuse kaunistuste valmistamise töötuppa, kus me loome komplekti pehmetest vildist mänguasjadest, mis on valmis Teie peret teenima pikki aastaid. Materjalina kasutame vilti, litreid, helmeid, tutte, lindikesi ja paelu. Jõulukuuse kaunistuste valmistamisel võib võtta eeskujuks olemasolevad näidiseid või ise midagi põnevat välja mõtelda. Ideid tekstiili kasutamiseks mänguasjade valmistamiseks saab kaasaegse kunsti- ja moenäitusel „Oma _ on ihule kõige lähemal“ ja ka Kreenholmi kangastelt d Kunstigalerii püsinäitusel „Elu või karma? Narva lood“.

Lastele pakutakse ka piparkooke koos maitsva teega.

Pilet: 6 € eelmüügis FIENTA.COM.

(Pilet on mõeldud ühele lapsele ja teda saatvale vanemale. Kui saatjaid on rohkem kui üks, siis iga täiendav täiskasvanu saab osaleda sissepääsupileti hinnaga)

NB! Külastajatele alates 12. eluaastast:
• osalemine COVID-tõendi ja isikut tõendava dokumendi esitamisel
• maski kandmine programmi jooksul on kohustuslik.

Lisainfo:
(+372) 359 9230
info@narvamuuseum.ee
Aadress: Vestrervalli 21