07.11.2021 13:00 / Kunstigalerii

Sündmuse ülevaade

Narva Muuseumi Kunstigalerii kutsub pühapäeval, 7. novembril kell 13.00 kõiki perepäevale „Pehme vildist mänguasi“, mis toimub kaasaegse kunsti- ja moenäituse „Oma _ on ihule kõige lähemal“ raames. Näitusel näidatakse erinevaid viise, kuidas ennast ja oma kultuuri rõivaste ja aksessuaaride kaudu väljendada kaasaegsete kunstnike vaatenurgast.

Töötoas valmistame vildist kõikvõimalike kaunistuste, niitide, vati ja liimipüstoli abil võtmehoidja, millest saab isikupärane aksessuaar seljakotile. Tüdrukud ja poisid saavad taasluua oma lemmiktegelase või luua oma tegelaskuju ning lapsevanemad ja töötoa juhendaja aitavad neid selles.

Nakkusohutuse tagamiseks toimub töötuba seekord väikese osalejate arvuga avaras saalis ning peredel aitab näitusega tutvuda individuaalne laste näitusejuht.

Lastele pakutakse ka saiakesi koos maitsva teega.

Pilet: 5 € eelmüügis FIENTA.COM.

(Pilet on mõeldud ühele lapsele ja teda saatvale vanemale. Kui saatjaid on rohkem kui üks, siis iga täiendav täiskasvanu saab osaleda sissepääsupileti hinnaga)

NB! Osalemine vaid COVID-tõendi ja isikut tõendava dokumendi esitamisel, 12–17-aastastele kehtib ka negatiivse testi tõend (oma nakkusohutust ei pea tõendama alla 12-aastased)

Alates 29. oktoobrist peavad kõik Narva Muuseumi filiaalide külastajad alates 12. eluaastast kandma maski.

Lisainfo:
(+372) 359 9230
info@narvamuuseum.ee
Aadress: Vestrervalli 21