30.12.2021 19:00 / Narva linnus

Sündmuse ülevaade

Narva linnuse Refectoriumi saalis toimub neljapäeval, 30. detsembril kell 19:00 kontsert „Talvemuinasjutt Marina Morozovaga“, kus esinevad Marina Morozova (sopran) ja Vladimir Ossadtši (klaver).

KAVA:

• „Заздравная“, Isaak Dunajevski
  • „Smoke gets in Your Eyes“, Jerome Kern
  • „Кони-звери“, Matvei Blanter
  • „Parlami d’amore, Mariù“, Cesare Andrea Bixio
  • „Volare“, Domenico Modugno
  • „Я лечу над Россией“, Grigori Ponomarenko
  • Esineb pianist
  • „Saaremaa valss“ Raimond Valgre
  • „Только раз бывают в жизни встречи“, Boriss Fomin
  • „Por una cabeza“, Carlos Gardel
  • „Снегурочка“, Aleksandra Pahmutova
  • Esineb pianist
  • „Funiculì funiculà“, Luigi Denza
  • „Всё, что было“, Dmitri Pokrass
  • „Очи чёрные“, Jevgeni Grebenka

Piletid:
Täispilet: 12 € / in
Sooduspilet: 6 € / in
Kuni 18-aastastele külastajatele pilet 6 €, kuni 10-aastastele on kontsert tasuta.

Piletid on muuseumi kassas (sularaha eest). Või kirjutades email aadressile europeancenterofarts@gmail.com või telefoni teel 56 150 377.

NB! Sissepääs COVID-tõendi ja isikut tõendava dokumendi esitamisel.

Reklaamvideo Facebookis.

ESINEJAD:
Marina Morozova (sopran)
Marina Morozova on õppinud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning seejärel erialal Canto lirico koolis Conservatorio di Musica Giuseppe Verdi di Milano. Marina on paljude rahvusvaheliste lauluvõistluste ja Moskva konkursi „Golden Voice of Russia“ laureaat, samuti võitis ta Itaalia „Arena Media Star Awardi“ esimese preemia. Ta on osalenud muusikalistes teleprojektides „Победитель“ Venemaa esimesel kanalil ning Itaalia saates „XFactor“ telekanalis Sky ja TV8.

Alates 2016. aastast teeb ta koostööd Peterburi Vene Muuseumiga, esinedes ja korraldades soolokontserte Stroganovi palees, Mihhailovski lossis, Suveaias ja teistes kohtades. Ta osaleb aktiivselt kontsertidel Venemaal, Euroopas ja Aasias (Jaapan).

Vladimir Ossadtši (klaver)
Vladimir Ossadtši on elukutseline pianist, kes töötab Maardu Kunstide Koolis klaveriõpetajana ja osaleb erinevates muusikaprojektides ansamblitega ja solistidega.

Esinemised ja intervjuud
„Time to Say Goodbye“
„Parlami d'amore Mariù“
„Santa Lucia“