30.09.2022 19:00 - 30.09.2022 20:00 / Narva linnus

Sündmuse ülevaade

Piletid saab osta AINULT kohapeal alates 18.00 kuni kontserdi algust.
Piletihind on 5 eurot (ainult sularahas).
Erivajadusega inimestele ja nende saatjatele sissepääs on tasuta.

Hyewon Chung sündis 2000. aastal Lõuna-Koreas Seoulis ning alustas klaverimänguga 9-aastaselt. Õpingute jooksul võitis ta auhinnalise koha Seouli noorte muusikute konkursil. 2018. aastal alustas ta bakalaureuseastme õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Mihkel Polli juhendamisel ning hetkel jätkab tema käe all õppimist magistrantuuris.

Chung on võitnud III koha EMTA-sisesel klaveri eriala üliõpilaste konkursil 2019. aastal. Samal aastal osales ta ka Anton Rubinsteini nim rahvusvahelisel noorte pianistide konkursil Düsseldorfis ning pälvis seal diplomi. 2020. aasta septembris saavutas Chung III koha EMTA Beethoveni nim. konkursil ning 2021. aasta mais II preemia rahvusvahelisel klaverikonkursil „Orbetello Junior Piano Competition“. Chung on esinenud XII rahvusvahelisel festivalil KLAVER ja EMTA festivalil "müriaadFEST" ning mänginud koos EMTA kammerorkestriga. Ta on osa võtnud Igor Cognolato, Vladimir Dulovi ja Christiane Karajeva meistriklassidest.