14.11.2023 15:00 - 04.03.2024 / Narva Linnus

Sündmuse ülevaade

Narva lossipargis on avatud näitus „Kui vana muuseum on?“. Vabaõhunäitus viib külastajad kaasahaaravale rännakule läbi ühe Eesti suurima muuseumi ajaloo.

Näitusel saate teada, millal muuseumi uksed esmakordselt külastajatele avati, mitu eksponaati on selle kogus tänapäeval hoiul ning millised ajastud selles peegelduvad. Näitus räägib ka sellest, kus muuseum enne linnusesse kolimist asus ning millised sündmused ja isikud on selle ajalukku oma jälje jätnud.

„Kui vana muuseum on?“ ei jutusta pelgalt minevikust, vaid demonstreerib, kuidas muuseum mängib ka tänapäeval linna kultuurielus olulist rolli. Külastajad saavad näha, kuidas muuseum kultuuripärandit säilitades ja samal ajal uusi suundasid ning projekte arendades ajaloo tänapäevaga liidab.

Kutsume kõiki sellest sündmusest osa saama.

Näituse on koostanud muuseumi meeskond Eesti Kultuurkapitali toetusel.

Kuupäev ja kellaaeg: 14. november, 15.00

Toimumiskoht: Narva lossipark