15.07.2024 10:00 - 19.07.2024 15:00 / Narva linnus

Sündmuse ülevaade

Kauaoodatud suvi on lõpuks kätte jõudnud ning nüüd tahaks nautida iga hetke vabas õhus, jätmata vahele ühtegi päikesekiirt! See on õige aeg, et turgutada tervist ja taastada jõudu, leida uusi sõpru ning koguda uusi kultuurilisi muljeid ja loomingulisi ideid!

Juulis kutsume 7–11-aastaseid lapsi Narva Muuseumi suvelaagrisse, kus oleme ühendanud sportlikud tegevused kultuuri- ja teadmisteküllaste tegevustega. Iga päev on täis aktiivset liikumist ja põnevaid ajaloo- ja kultuurialaseid ning loomingulisi tegevusi, mis aitavad lastel arendada mõtlemis- ja kujutlusvõimet. Meie partnerite töötoad lisavad programmile meeldejäävaid emotsioone ja uusi teadmisi!

Kavas:

 • Pall! Ball! Мяч!

Ümmargune, ere, põrkav, lendav! Pallimängu päev – meid ootavad korvpalli töötoad professionaalsetelt mängijatelt, meie vanaemade ja vanaisade lapsepõlve mängud, viktoriinid, teatevõistlused ja loomingulised tegevused „ümmargustel“ teemadel.

 • Lapsed ja lendavad taldrikud

Matkame Äkkekülla ning tutvume spordi- ja puhkeala ekskursioonil aktiivse ajaveetmise võimalustega. Tuiskame rõngastel (tubing) ja jätkame lendavate rõngaste teemaga linnuse territooriumil.

 • Sina oled meremees, mina olen meremees

Külastame Noorte Meremeeste Klubi, saame teada veespordivõimaluste kohta Narvas. Vee ja kalade teemal jätkame linnuse hoovis: uurime meie jõe elanikke, korraldame kalapüügi võistluse, maitseme lõkkel valmistatud toitu.

 • Tugev kui kalju!

Teeme noorsõduri kursuse ja läheme Kaitseliitu. Saame teada, kui palju kaalub sõduri varustus, kuidas käituda eriolukordades ning kuidas säilitada võitlus- ja spordivaimu! Jätkame päeva ebatavaliste sportmängudega, õpime nende kujunemislugusid ja muutusi läbi sajandite.

 • Värav!

Lähme külla legendaarsele Narva jalgpallimeeskonnale Narva Trans! Õpime oma jalgpallitähtede oskuste ja hea vormi saladusi. Õpime tegema teravaid sööte ja efektiivseid tõrjeid. Täiendame omandatud teadmisi lõbusa viktoriini ja pallimängudega.

 • Vaimse tervise päev

Teeme aktiivsesse spordinädalasse pausi, tegeleme harmoonia loomise ja sisekaemusega. See päev on täis meditatsiooni, kunstiteraapiat, muusika töötubasid, sisemise ja välimise ruumi tasakaalustamist ning kohtumisi teraapialoomadega.

 • Kaardid ja teed

Läbime noore turisti kursuse: õpime kaarte kasutama ja marsruute planeerima. Paneme oma jõu ja nutikuse proovile linnuse seiklusmängus. Nädala lõpetame motomuuseumi külastusega, kus saame teada motospordi võimalustest ja tutvume muuseumi kaherattaliste mürisevate lemmikutega.

2. Laagrinädala programm (15.–19.07)

 • Esmaspäev, 15.07 Pall! Ball! Мяч!
 • Teisipäev, 16.07 Sina oled meremees, mina olen meremees
 • Kolmapäev, 17.07 Tugev kui kalju!
 • Neljapäev, 18.07 Värav!
 • Reede, 19.07 Kaardid ja teed

*Programmis võivad toimuda muudatused.

Iga päev algab energilise hommikuvõimlemisega linnuse hoovis. Sportlikku vaimu toetavad soojad lõunad ja teepausid.
Tegevus toimub vene keeles.
Laagri toimumisaeg on 10.00–15.00.
Igapäevane kogunemispunkt ja lõpp Narva linnuse kassa juures (Peetri plats 7).

1 päeva pileti hind 32 eurot
5 päevane pilet 150 eurot

Osata pilet