11.11.2020 17:00 / Kunstigalerii

Sündmuse ülevaade

Narva Muuseumi Kunstigaleriis (Vestervalli 21) toimub kolmapäeval, 11. novembril kell 17:00 Mihhail Komaško loeng "Postmodernism: kuidas ma lõpetasin muretsemise ja armusin kaasaegsesse kunsti?"

Vahel kaasaegne kunst ehmatab, vahel paneb mõtlema ja jätab õhku palju küsimusi. Kas see on ikka kunst? Samas kaasaegne kunst siiski ümbritseb meid ja me ei saa seda ignoreerida. Selle tajumiseks ja mõistmiseks vajame tööriistu.

Loengus "Postmodernism: kuidas ma lõpetasin muretsemise ja armusin kaasaegsesse kunsti?" tuleb juttu sellest, miks postmodernism on kunsti loogiline areng. Milliseid kunstimeetodeid kasutavad kaasaegsed autorid? Kuidas kujunes suhtumine kunsti eri ajastutel ja mis on kunsti tähendus?

Mihhail Komaško on lõpetanud Peterburi Riikliku Filmi- ja Televisiooni Instituudi filmi erialal, kus ta õppis ka aspirantuuris kunstiajaloo osakonnas. Ta töötab ERR-i Raadio 4 Narva stuudio toimetajana ja ETV+ saate "Rahvale tähtis" saatejuhina. Komaško peab perioodiliselt loenguid kultuurist, ühiskondlikest protsessidest ja ajakirjandusest ning avaldab kriitilisi kommentaare Narva kultuurielust.

Loeng toimub vene keeles.

Osalemine Kunstigalerii piletiga: täispilet 3,5 € / sooduspilet 2 € / perepilet 7 €.