Tööpakkumised

SIHTASUTUS NARVA MUUSEUM OTSIB TURUNDUSJUHTI

Narva Muuseum otsib oma meeskonda loovat, aktiivset, enesekindlat ning osavat turundusjuhti. Sind ootab ees põnev töö, mis on täis ootamatusi, pidevaid väljakutseid ning enese proovilepanekuid nii turunduse kui ka PR-i valdkonnas.

Töökoht luuakse eeskätt seoses sellega, et Euroopa Regionaalarengu Fond toetas projekti “Piirikindluse avastuskeskuse avamine”. Projekti eesmärgiks on, et Narva linnus oleks 2,5 aasta pärast kõige ägedam Läänemere-äärne linnus (rohkem infot: http://narvamuuseum.ee/est/linnuse-arendus/piirikindluse-avastuskeskus/piirikindluse-avastuskeskus/).

Sul läheb kindlasti vaja eesti, vene ja inglise keele oskust.

Meid ei ehmata, kui Sul pole haridust turunduse või meedia valdkonnas. Meie jaoks on palju olulisem Sinu eelnevad kogemused ning ideederikkus meie teenuste müügil; Sinu oskus suhelda ja olla nähtav; Sinu hea pingetaluvus ning paindlikkus ja kiirus otsuste tegemisel.

Me seisame muutuste teel: ees on ambitsioonikad plaanid Eesti ühe suurema muuseumi arendamiseks rahvusvaheliseks turismi tõmbekeskuseks. Tule ja ole osa meie meeskonnast!

Tööleping on tähtajatu. Ametikoha brutopalk on 1900 eurot.

Tööle tuleb asuda nii kiiresti, kui on võimalik.

CV ja motivatsioonikirja palume saata aadressile: angelika.shticalov@narvamuuseum.ee 19. septembriks 2017. Küsimustele vastame sama e-maili kaudu ja telefoni teel: 53 441 275. Valitud kandidaatidega korraldatakse intervjuud 38.-39. nädalal.