Tööpakkumised

SIHTASUTUS NARVA MUUSEUM OTSIB MÜÜGIJUHTI

Kas oskad loovalt müüa? Kas oskad tulemuslikult müüa? Siis tule Narva Muuseumi müügijuhiks! Sind ootab ees põnev töö, mis on täis ootamatusi, pidevaid väljakutseid ning enese proovilepanekuid.

Töökoht luuakse eeskätt seoses sellega, et Euroopa Regionaalarengu Fond toetas projekti “Piirikindluse avastuskeskuse avamine”. Projekti eesmärgiks on, et Narva linnus oleks aasta pärast kõige ägedam Läänemere-äärne linnus (rohkem infot: 

http://narvamuuseum.ee/est/linnuse-arendus/piirikindluse-avastuskeskus/piirikindluse-avastuskeskus/ ).

Sul läheb kindlasti vaja eesti ja vene keele oskust. Kasuks tuleb inglise keele oskus.

Meid ei ehmata, kui Sul pole haridust müügivaldkonnas. Meie jaoks on palju olulisem Sinu eelnevad kogemused ning ideederikkus meie teenuste müügil; Sinu oskus suhelda ja müüa; Sinu hea pingetaluvus ning paindlikkus ja kiirus otsuste tegemisel.

Me seisame muutuste teel: ees on ambitsioonikad plaanid Eesti ühe suurema muuseumi arendamiseks rahvusvaheliseks turismi tõmbekeskuseks. Tule ja ole osa meie meeskonnast!

Ametikoha brutopalk on 1250 eurot + tulemustasu.

Tööle tuleb asuda nii kiiresti, kui on võimalik.

CV ja motivatsioonikirja palume saata aadressile: angelika.shticalov@narvamuuseum.ee 17. maiks 2018. Küsimustele vastame sama e-maili kaudu ja telefoni teel: 5344 1275. Valitud kandidaatidega korraldatakse intervjuud 21.-22. nädalal.