ELUHETKED LINNUSES

ELUHETKED LINNUSES

firmaPIDU

Firmapeod linnuses on suurepärane alternatiiv tavapidudele restoranides ja spaades. Keskaegse linnuse maagiline õhkkond muudab teie peod meeldejäävaks, muuseumi programmid tugevdavad meeskonna vaimu ja viivad mõtted argipäeva muredest eemale.

Meie pakume:

Avaraid ruume kuni 160 inimesele
Ainulaadset keskkonda
Soovi korral kas õpituba või elamusprogrammi muistsete linnuse legendide vaimus
Catering-teenust

INFO: 359 9230, info@narvamuuseum.ee

 

PULMAD

Narva linnus on paljude aastate jooksul vaikivalt tunnistanud abielusid paljude peigmeeste ja pruutide vahel. Varem pakuti abielu registreerimiseks ainult ruume, nüüd aga ka erinevaid teenuseid sisaldavat pulmapaketti. Pakutavad teenused:
– noorpaaride tervitamine vanaslaavi või mõne ajastu traditsioonide kohaselt;
– registreerimist ametniku/notari abil või pulmalavastust kohaliku vanaslaavi kombestiku järgi muuseumi töötajate poolt kas linnuse ruumides või linnuse territooriumil;
– eesti ja vene rahvamänge ja –tantse, mille reeglid on sarnased mõlemale kultuurile;
– furšetti;
– lehtede kinnitamist Pulmapuule või pulmatavandit „Õnne sepistamine”.
INFO: Lidia Kulikova, tel 35 99230, info@narvamuuseum.ee

 

SÜNNIPÄEV

Sünnipäev on üks kord aastas ning seda tuleks teha meeldejäävaks ja unustamatuks sündmuseks, korraldades lapsele eriline sünnipäevapidu!

Narva linnus pakub võimaluse siseneda vaprade rüütlite ning kaunite daamide ajastusse, leida ennast keskajas ning korraldada pidulikku söömingut linna vanimas hoones. Sünnipäevalapse külalised lahendavad tunni aja jooksul iidseid saladusi, et leida üles kirst kingitustega.

See sünnipäev jääb kindlasti meelde terveks eluks ning saab üheks kaunimaks mälestuseks lapsepõlvest. Linnuse uksed on alati kõikidele soovijatele avatud .

INFO ja registreerimine: Lidia Kulikova, тел. 359 9230, info@narvamuuseum.ee