Kuraatoriekskursioonid näitusel „Lavretsovide kollektsioon“

Ürituse algus: 22.12.2018
Ürituse lõpp: 27.01.2018

Kuraatoriekskursioonid näitusel „Lavretsovide kollektsioon“

Igal laupäeval 12.00 jaanuari lõpuni.

Narva Muuseumi Kunstigalerii viib jaanuari lõpuni igal laupäeval läbi näituse „Lavretsovide kollektsioon“ kuraatoriekskursioone Kunstigalerii juhi Deniss Polubojarovi juhtimisel.

Narva Muuseumi Kunstigalerii uuel püsinäitusel „Lavretsovide kollektsioon“ on väljas hinnalised tööd Narva kultuurielus 19. ja 20. sajandi vahetusel olulist rolli mänginud metseenide Sergei ja Glafira Lavretsovi rikkalikust kogust, mis on aluseks ka Narva Muuseumi kunstikollektsioonile. Väljas on Ivan Šiškini, Ivan Aivazovski, Lev Lagorio, Nikolai Lundi, Carl Gottlieb Venigi ja teiste tuntud Eesti, Vene ja Lääne-Euroopa kunstnike tööd.

Kuraatoriekskursioonil saab ülevaate Lavretsovidest ja nende kogu kujunemisest, kuuleb huvitavaid fakte kunstnike elulugudest ja loomingust ning saab teada näitusel välja pandud tööde saamisloost.

Ekskursioonid toimuvad igal laupäeval 12.00 jaanuari lõpuni.

Pilet: 4 €

Sama piletiga saab külastada kõiki teisi Kunstigaleriis avatud näitusi – Kalamaja muuseumi Miiamilla näitus „Muinasjutuvanaema jutulõngakera“, Fotomuuseumi näitus „Enne valguse kustumist“ ja Narva Muuseumi näitust „Aeg muutub – pidu jääb“ sarjast „Narva lood / Про Нарву“.

INFO: tel. 359 9230, e-mail info@narvamuuseum.ee