Kunstide risttee „Ilu nagu terve maailm“

Ürituse algus: 05.02.2017 15:00

Pühapäeval 5. veebruaril kell 15.00 toimub Narva Muuseumi Kunstigaleriis “Kunstide risttee“ sarja raames luulekontsert „Ilu nagu terve maailm“.

Vene teatri näitleja Sergei Tšerkassov esitleb Afanassi Fetile pühendatud luulekontserti „Ilu nagu terve maailm”.

A. Fet — luuleja romantik. Kolm põhilist teemat tema loomingus - loodus, armastus ja kunst.

Sergei Tšerkassov on M. Gorki nimelise teatrikooli vilistlane. Alates 1985. aastast töötab ta Eesti Vene Teatris, kus on mänginud üle 100 rolli. Sergei Tšerkassov on paljude etenduste autor ja Raadio4 kuuldemängude stsenarist. Viimastel aastatel on ta andnud palju luule kontserte. Tšerkassov on pälvinud mitmeid auhindu vene teatrielu arendamise eest.

Kontserti raames esitletakse V.Kuznetsovi maali “Natüürmort“ Narva Muuseumi kunstikogust.

Sarja „Kunstide risttee Kunstigaleriis“ toetab Kultuurkapital.

Ootame kõiki kunstiarmastajaid pühapäeva õhtul Narva Muuseumi Kunstigaleriis.

Pilet 3 €

INFO: Tel. 359 9230, info@narvamuuseum.ee