Narva muuseumi infotund

Ürituse algus: 12.12.2015 12:00

Laupäeval, 12. detsembril kl 12.00 kutsub Narva Muuseum kõiki huvilisi infotunnile, kus saab esitada muuseumi töötajatele küsimusi erinevate ajaveetmise võimaluste kohta muuseumi alanud talvehooajal.

Infotunnil antakse teada, milliseid pereprogramme pakub muuseum alanud talvehooajal ja millised on selle hooaja Kunstigalerii „Kunstide risttee“ sarja kontserdid. Samuti tutvustatakse muusemi arenguplaane ja nende mõju Narva elanikele. Igaühel on võimalus esitada erinevaid küsimusi ja saada neile koheselt vastused.

Infotunni eel või lõppedes on võimalik külastada tasuta Põhjõues toiumavat talvelaata või muuseumipiletiga tutvuda näitusega „Piirilinnus“ ning osaleda jõuluprogrammis „Jõulud linnuses“ (8 € inimese kohta või 15 € perepilet).

Ainult sel päeval on võimalik osta kas endale või sõpradele jõulukingiks muuseumi aastane abonement soodushinnaga 15 €. Muuseumi abonemendiga saab selle omanik koos täiskasvanud kaaslase ja lastega külastada muuseumi omaüritusi, kaasa arvatud Põhjaõu suveüritusi.

Algus 12. detsembril kl 12.00 Narva linnuse 2. korruse läänetiiva saalis.

INFO: Darja Davõdovskaja, Narva Muuseumi turundusjuht, 359 9242, turundusjuht@narvamuuseum.ee