Kunstide risttee kontsert „Rääkigem armastuse veidrustest“

Ürituse algus: 21.04.2018 15:00

Laupäeval, 21. aprillil kell 15.00 toimub Narva Muuseumi Kunstigaleriis “Kunstide risttee“ sarjas kirjanduslik-muusikaline programm „Rääkigem armastuse veidrustest“.

Vene Teatri näitleja Sergei Tšerkassov esitab selles kirjanduslik-muusikalises programmis eri aegadest ja rahvustest kirjanike ja luuletajate humoorikaid ja tõsiseid mõtisklusi armastusest – alates Shakespeare’ist ja Andersenist kuni 20.sajandi luuletajateni. Oma programmi juhtmõtteks on näitleja võtnud tuntud read Aleksandr Puškini poeemist "Gavriliaad", kus luuletaja kutsub üles rääkima armastuse veidrustest, sest muud juttu ta ei mõistagi.

Sergei Tšerkassov on lõpetanud M. Gorki nimelise teatrikooli ja töötab 1985. aastast Eesti Vene Teatris, kus on mänginud enam kui 100 rollis, ta on mitmete sõnaliste programmide autor ja esitaja ning Raadio4 kuuldemängude stsenarist. Viimastel aastatel on ta esinenud palju kirjanduslik-muusikaliste sooloprogrammidega. Tšerkassov on pälvinud mitmeid auhindu vene teatrielu arendamise eest.

Kontserdi raames tutvustatakse Maria Samburenko maali “Isida“ (2014) Narva Muuseumi kunstikogust.

Sarja „Kunstide risttee Kunstigaleriis“ toetab Kultuurkapital.

Ootame kõiki kunstiarmastajaid Narva muuseumi Kunstigaleriisse

Pilet 3 €