Konkurss „Eesti ornamendi vaba laul“

Ürituse algus: 01.11.2017
Ürituse lõpp: 01.04.2018

Narva Muuseumi Kunstigalerii ja Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond korraldavad Kunstnikupäeva raames konkursi „Eesti ornamendi vaba laul“, millel on oodatud osalema täiskasvanud ja noored kunstnikud ning fotograafid.

Sellel aastal toimub traditsiooniline Kunstnikupäev Narva Muuseumi Kunstigalerii territooriumil 3. juunil. 34. korda toimuv üritus on pühendatud Eesti 100 juubeliüritusele.

Konkursi tööd võivad endast kujutada maastikku, natüürmorti , portreed või abstraktset kompositsiooni, kus esineks Eesti ornamendi elemente. See võib olla foto, kollaaž, graafika või maal, sobivad ka dekoratiivsed vormid ja skulptuurid, kus rahvuslikku ornamenti on kasutatud kujunduselemendina või kunstiteose alusena.

Konkursi eesmärk on anda osalejatele võimalus näidata oma loomingut ja võtta osa Kunstnikupäeva kunstipeost. Konkursile on oodatud teosed , mille minimaalne suurus on A4. Kõik tööd peavad olema allkirjastatud: nimetus, aasta, autori eesnimi ja perekonnanimi, vanus, aadress, telefon ja muud kontaktandmed. Andmete puudumisel töö konkursil ei osale.

Konkursi paremaid töid esitletakse näitusel, mis avatakse 3. juunil Narva Muuseumi Kunstigaleriis. Kõik konkursile esitatud tööd tagastatakse autorile 30. juunil.

Konkursitööd tuleb tuua hiljemalt 1. aprilliks Narva Muuseumi Kunstigaleriisse, aadressile Narva, Vestervalli 21

INFO: Jelena Sokhrannova, tel. 359 2151, elena.sokhrannova@narvamuuseum.ee