„Kunstide risttee” kontserdil kõlavad Izida Galimova ja Lada Šeini laulud elust ja armastusest

Ürituse algus: 15.03.2019 17:00

Reedel, 15. märtsil kell 17.00 kutsub Narva Muuseumi Kunstigalerii Izida Galimova ja Lada Šeini kontserdile „Muusika minu hinges...“, mis toimub sarja „Kunstide risttee” raames.

Laulja Izida Galimova ja kunstiajaloolane Elena Howarth ühendavad oma projektis muusika, sõnade ja visuaalse kunsti kogemuse. Izida Galimova ja Lada Šeini kontserdid on saanud traditsiooniliseks sündmuseks “Kunstide risttee” sarjas ja võitnud publiku suure poolehoiu. Izida Galimova ja Lada Šein esitavad oma lemmikheliloojate aariaid, romansse ja duette.

Izida Galimova on professionaalne laulja, kes on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kammerlaulu erialal. Lüüriline koloratuursopran Lada Šein jätkab õpinguid Moskva Riiklikus Kultuuriinstituudis akadeemilise laulu osakonnas professor Leonora Kisileva klassis.

Kontserdil tutvustatakse Wilhelm Kotarbinsky maali „Unenägu“ (19. sajandi lõpp) Narva Muuseumi kunstikogust.

Üritus on huvipakkuv kõigile muusika- ja kunstiarmastajatele. Kontserdisarja „Kunstide risttee” toetab Kultuurikapital.

Üritus toimub reedel, 15. märtsil kell 17.00

Hind 3 EUR / in, kuni 6-aastased lapsed tasuta.

INFO: (+372) 359 9230, info@narvamuuseum.ee