Kunstise risttee kontsert "Minu "Temake""

Ürituse algus: 13.01.2018 15:00

Kirjanduslik-muusikaline programm „Minu „Temake”“

Laupäeval 13. jaanuaril kell 15.00 toimub Narva Muuseumi Kunstigaleriis “Kunstide risttee“ sarja raames kirjanduslik-muusikaline programm „Minu „Temake”“.

Vene Teatri näitleja Sergei Tšerkassov esitab kirjanduslik-muusikalises programmis vene näite- ja novellikirjaniku Anton Tšehhovi varajast loomingut. Sergei Tšerkassov on lõpetanud M. Gorki nimelise teatrikooli ja töötab 1985. aastast Eesti Vene Teatris, kus on mänginud enam kui 100 rollis, ta on mitmete sõnaliste programmide autor ja esitaja ning Raadio4 kuuldemängude stsenarist. Viimastel aastatel on ta esinenud palju kirjanduslik-muusikaliste sooloprogrammidega. Tšerkassov on pälvinud mitmeid auhindu vene teatrielu arendamise eest.

Kontserdi raames tutvustatakse V. Kuznetsovi maali “Tema“(1994) Narva Muuseumi kunstikogust.

Sarja „Kunstide risttee Kunstigaleriis“ toetab Kultuurkapital.

Ootame kõiki kunstiarmastajaid Narva Muuseumi Kunstigaleriisse laupäeval 13. jaanuaril.

Pilet 3 €

INFO: Tel. 359 9230, info@narvamuuseum.ee