Kontsert “VALSS, TANGO JA FOKSTROTT“

Ürituse algus: 06.03.2016 14:00
Ürituse lõpp: 06.03.2016

Pühapäeval, 6. märtsil, kell 14.00 toimub Kunstigaleriis kontsertsarja „Kunstide risttee“ raames kontsert: VALSS, TANGO JA FOKSTROTT

Naistepäeva eel kõlab Kunstigaleriis viiulikontsert armsatele naistele. Tatjana Samsonova ja Iraida Škljaveri esituses tuleb ettekandele kontserkava „Valss, tango ja fokstrott...“

Sel loomingulisel õhtul ristub imelise muusikaga Narva Muuseumi kunstikogust pärit Arnold Vihlelini maal „Tundmatu naise portree“ (1928). Maali ajaloost ja tõlgendamisest räägib kunstiteadlane Jelena Sohkrannova.

Tatjana Samsonova (viiul)

On lõpatanud Musorgski nimelise muusikakooli Peterburis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Tallinnas. Musitseerides ansambli „Dorbat“, Tallinna Sümfooniaorkestri ja Orthodox Singersi koosseisus, on ta andnud külaliskontserte Venemaal, Soomes, Inglismaal, Poolas, Bulgaarias, Norras ja Rootsis. T. Samsonova on ka Narva linna sümfooniaorkestri liige.

Iraida Škljaver (klaver)

On lõpetanud Kaug-Ida Kunstide Ülikooli klaveri osakonna. On olnud kontsertmeistriks erinevatele Sankt-Peterburi kollektiividele ja lavadele: Glinka nimelisele Akadeemilisele kooriorkestrile, Rimski-Korsakovi konservatooriumi väikeses saalis, Šeremetjevi lossi muusikamuuseumis, Obraztsova Ooperi laulmise keskuses. I.Škljaver on pälvinud diplomi kõrge professianaalsuse ja kontsertmeistri meistrilikkuse eest. Alates 2014. aastast teeb koostööd vokaalduoga „Klassika“.

Üritus toimub vene keeles.
Üritus toetab Eesti Kultuurkapital.

Pilet: 3EUR
INFO: 359 9230, info@narvamuuseum.ee