Maipühade eskursioonid Narva koskede juurde

Ürituse algus: 29.04.2017 12:00
Ürituse lõpp: 01.05.2017 15:00

Maipühade ajal laupäevast esmaspäevani kutsub Narva muuseum kõiki imetlema Narva koskede vetemängu.

Pühade ajal käis Narva koski uudistamas pea tuhat inimest. Kuna vett on jätkuvalt palju ja vetemäng on võimas, siis otsustasime ekskursioone jätkata,” ütles Narva Muuseumi teeninduse ja tootearenduse juht ning ekskursioonide korraldaja Kristel Habakukk.

Tulles vastu tallinlaste soovile, hakkavad ekskursioonid tund aega hiljem, et oleks võimalik kohale jõuda ka rongiga.

Ekskursioonid toimuvad laupäeval, pühapäeval ja esmaspäeval kell 12 ning 14. Pühapäeval kell 12 toimuval ekskursioonil saab lisaks Narva jõe koskedele vaadata ka ringi Kreenholmi tööstuspiirkonnas, kuhu ilma giidita ei pääse.

Ekskursioonid on nii vene kui eesti keeles.

Huvilistel tuleb koguneda Kreenholmi värava juurde (Joala 30 vastas asuvate väravate juurde). Kõik ekskursandid pääsevad Kreenholmi territooriumile koski vaatama vaid koos giidiga ning täpselt ekskursiooni alguse ajal.

HIND:

Eelkooliealised tasuta

Koolilapsed 2 €

Täiskasvanud 5 €

Perepilet 10 € (2 täiskasvanut ja kõik pere lapsed)

Piletit saab osta kohapeal vaid sularaha eest.

NB! Kuna lüüse avatakse Venemaa poole pealt, siis ei ole ette teada, millal lüüsid suletakse ja koskede vaatemäng lõpeb. Enne ekskursioonile tulekut tasub jälgida Narva Muuseumi Facebooki sündmust, sest seal avaldatakse igal hommikul värske info. Samas, tulla tasub igal juhul, sest ka tühjad jõesängid ning Kreenholmi saar on vaatamist väärt.

Lisainfo Facebookis: https://www.facebook.com/events/1410890292324978/

INFO: Tel. 359 9230, info@narvamuuseum.ee