AKVARELL 2017

Ürituse algus: 20.06.2017
Ürituse lõpp: 13.08.2017

Näituse korraldamine Narva Muuseumi Kunstigaleriis on Eesti Akvarellistide Ühendusele tõsine ülesanne. Narva linna aktiivse kunstieluga harjunud publikule on kindlasti huvipakkuv otsida erineva koolituse- ja kultuuritaustaga kunstnike loomingust võimalikke ühisjooni ning tuvastada ka erinevaid lähenemisnurki. EAÜ nägemus ja soov selle näituse koostamisel on olnud püüd pakkuda võimalikult laia ülevaadet ühenduse liikmete loomingus toimuvatest otsingutest. Ja leidmistest. Akvarellipigmendid ja vesi on küll kõigile kättesaadavad ja ühised kuid alles nende omavahelise mängu mõistmisest võib sündida tähelepanu vääriv tulemus.

Parima valiku oma töödest on näitusele esitanud:
Virve Albri, Christel Allik, Kadri Bormeister, Marju Bormeister, Eve Ermann, Mariann Hakk,
Elize Hiiop, Eero Ijavoinen, Kärt Karjatse, Aleks Kase, Eleny Kasemets, Pille Laub, Pille Lehis, Mati Leppik, Mall Mets, Sergei Minin, Ülle Meister, Rein Mägar, Naima Neidre, Tiiu Pallo-Vaik, Illimar Paul, Tuuli Puhvel, Lii Pähkel, Toomas Rein, Mari Roosvalt, Merje Rääbis, Külli Tael, TAKINADA, Anneliis Vabul, Kirill Vinterfrau, Epp Viires, Tiiu Übi, Marje Üksine.

EAÜ näitustele on tavaliselt lisaks liikmetele kutsutud osalema ka noori akvarellihuvilisi – loodame neist ühendusele järelkasvu ning enamasti on see idee end ka õigustanud. Nii ka seekord ja seepärast on lisatud täpsustus näituse nimetuses – laiendatud!