Muuseumiõpe

Ülevaade

LASTEAED JA ALGKOOL

Tere Muuseum!

Avame ukse muuseumi maailma. Mis on muuseum? Milleks on muuseume vaja? Mida peidavad endas muuseumid? Nendele küsimustele saavad lapsed vastused muuseumi eksponaatidega tutvudes.

Rüütlid ja linnused

Millal ja milleks ehitati linnuseid? Kes ja kuidas linnustes elas? Satume Narva linnuse kõige salajasematesse kohtadesse ja õpime ise linnuseid ehitama.

Keskaja elanikud

Saame teada, miks keskaega nimetati ”pimeduse ajastuks”. Kehastume keskaegse linna elanikeks ja saame teada, kuidas nad elasid ja millega tegelesid. Loome perevapi.

Bastionid

Millal ja miks ehitati kõrged müürid ümber Narva linna? Kes need ehitas? Saame teada, kes varjusid sõja ajal pimedatesse kasemattidesse ning uurime Rootsi ja Vene sõdurite 18. sajandi sõjamundreid.

Meie kandi legendid (aprill, mаi)

Uitame meie linna müstilises minevikus. Jutustame tuntumaid linna legende ja lugusid

Eesti ja vene rahvamängud

Saame teada, kas on sarnasusi Eesti ja Vene rahvamängudes. Õpime mängima erinevaid rahvamänge ja laulma rahvalaule. Haridusprogrammid näituste põhjal.
Küsige haridusprogramme ajutiste näituste põhjal telefonil 3599233 ja info@narvamuuseum.ee

Piletid:

Muuseumitunni kestus 50 мin.
Hind: 1.50 € lastele, koolilastele ja üliõpilastele,
2.50 € täiskasvanutele
Gruppi suurus kuni 25 in. Tellimine: tel. 3599233, info@narvamuuseum.ee

Tellimine

Giidi poolt juhitud ekskursiooni palume võimalusel tellida vähemalt nädal varem. Vaba giidi olemasolul saame pakkuda ekskursiooni ka samal päeval. Ekskursioone on võimalik tellida eesti, vene ja inglise keeles. Muud keeled kokkuleppel.


Kui juhtute tellitud ekskursioonile hilinema, helistage (+372) 35 99233 või (+372) 35 99245. Gruppi, kes oma hilinemisest ei teata, ootab giid kuni 20 minutit.

Tellimiseks palun täitke allolev vorm:

Shopping Basket